logo-samorzad
Jednostka Samorządu
Województwa Pomorskiego

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy o śmierci naszej koleżanki Aleksandry Zbroszczyk

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy o śmierci naszej koleżanki Aleksandry Zbroszczyk
Publikowane:

Odeszła od nas barwna i pełna entuzjazmu osoba, która posiadała szczególne cechy charakteru jak: pracowitość, pomysłowość, zaradność i pozytywne myślenie.

Ola była absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Logistyki i Transportu Międzynarodowego na Akademii Morskiej w Gdyni.

W Pomorskim Biurze Planowania Regionalnego pracowała w Zespole Transportu i Infrastruktury Technicznej. Mimo stosunkowo niedługiego stażu pracy zawodowej przyczyniła się w istotny sposób  do powstania tak ważnych dokumentów jak Koncepcja przebiegu dróg dojazdowych od Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta, Plan rozwoju sieci dróg wojewódzkich dla województwa pomorskiego 2030+ oraz opracowania dotyczącego rozwoju Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Ponadto brała udział w organizacji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Pomorskiego oraz Pomorskiej Letniej Akademii Planowania Przestrzeni Publicznej. Była osobą bardzo dobrze przygotowaną merytorycznie, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje, a jednocześnie bardzo kontaktową, co z sukcesami wykorzystywała we współpracy z podmiotami, z którymi Biuro podejmuje różne inicjatywy związane z rozwojem Regionu.

Zawsze na sto procent angażowała się w to co robi – z dokładnością wypełniająca swoje obowiązki, jednocześnie kreatywna i otwarta na nowe wyzwania. Bardzo ambitna, a jednocześnie koleżeńska.

Pełna wdzięku, życzliwości i pozytywnej energii. Wrażliwa na drugiego człowieka – zarówno w codziennych kontaktach biurowych, jak i poprzez zaangażowanie w różne społeczne inicjatywy. Sama była niejednokrotnie inicjatorką akcji pomocowych, skierowanych do tych którzy jej najbardziej potrzebują.

Zawodowo związana z planowaniem przestrzennym na poziomie regionalnym znajdowała również czas i energię aby angażować się w sprawy lokalne – m.in. jako Radna Dzielnicy Jasień w Gdańsku.

Oli nie sposób było nie zauważyć. Biła od niej zawsze pozytywna energia. Oczy, burza loków i smukła sylwetka – Nasza Piękna Ola. Ale przede wszystkim miała dobre serce, które przepełnione było wrażliwością i chęcią pomocy. Zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wesoła, ambitna, wielkoduszna, pełna empatii i utalentowana dziewczyna.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi.

Mimo młodego wieku – zostawia bardzo bogaty życiorys i wielu ludzi, którym będzie Jej bardzo brakowało…

Zaszło Słońce w piątkowy wieczór i nie chce wrócić….

Olu odeszłaś, ale promyk Twojego uśmiechu i dźwięk Twojego głosu zawsze pozostanie w nas.

Pozostałe wydarzenia

Zaproszenie do udziału w seminarium dotyczącym hierarchii funkcjonalnej miast w województwie pomorskim

20 lut. 2024
W dniu 1 marca 2024 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbędzie się współorg…

Rozpoczynają się Pomorskie Badania Ruchu 2024

14 lut. 2024
W dniu 14 lutego odbyła się konferencja prasowa inaugurująca Pomorskie Badania Ruchu 2024. Podcz…

Nowe Opracowanie Ekofizjograficzne do Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Pomorskiego

29 sty. 2024
Opracowanie ekofizjograficzne jest wynikiem prac monitoringowych nad stanem środowiska oraz zago…

Napisz, zadzwoń lub dołącz do nas na naszych kanałach mediów społecznościowych

JEDNOSTKA SAMORZĄDU
WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Biuro w Gdańsku

ul. Straganiarska 24-27
80-837 Gdańsk
(058) 301 06 44


Oddział w Słupsku


ul. Jaracza 18a
76-200 Słupsk
(059) 843 10 60