logo-samorzad
Jednostka Samorządu
Województwa Pomorskiego

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy o śmierci naszej koleżanki Aleksandry Zbroszczyk

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy o śmierci naszej koleżanki Aleksandry Zbroszczyk
Publikowane:

Odeszła od nas barwna i pełna entuzjazmu osoba, która posiadała szczególne cechy charakteru jak: pracowitość, pomysłowość, zaradność i pozytywne myślenie.

Ola była absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Logistyki i Transportu Międzynarodowego na Akademii Morskiej w Gdyni.

W Pomorskim Biurze Planowania Regionalnego pracowała w Zespole Transportu i Infrastruktury Technicznej. Mimo stosunkowo niedługiego stażu pracy zawodowej przyczyniła się w istotny sposób  do powstania tak ważnych dokumentów jak Koncepcja przebiegu dróg dojazdowych od Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta, Plan rozwoju sieci dróg wojewódzkich dla województwa pomorskiego 2030+ oraz opracowania dotyczącego rozwoju Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Ponadto brała udział w organizacji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Pomorskiego oraz Pomorskiej Letniej Akademii Planowania Przestrzeni Publicznej. Była osobą bardzo dobrze przygotowaną merytorycznie, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje, a jednocześnie bardzo kontaktową, co z sukcesami wykorzystywała we współpracy z podmiotami, z którymi Biuro podejmuje różne inicjatywy związane z rozwojem Regionu.

Zawsze na sto procent angażowała się w to co robi – z dokładnością wypełniająca swoje obowiązki, jednocześnie kreatywna i otwarta na nowe wyzwania. Bardzo ambitna, a jednocześnie koleżeńska.

Pełna wdzięku, życzliwości i pozytywnej energii. Wrażliwa na drugiego człowieka – zarówno w codziennych kontaktach biurowych, jak i poprzez zaangażowanie w różne społeczne inicjatywy. Sama była niejednokrotnie inicjatorką akcji pomocowych, skierowanych do tych którzy jej najbardziej potrzebują.

Zawodowo związana z planowaniem przestrzennym na poziomie regionalnym znajdowała również czas i energię aby angażować się w sprawy lokalne – m.in. jako Radna Dzielnicy Jasień w Gdańsku.

Oli nie sposób było nie zauważyć. Biła od niej zawsze pozytywna energia. Oczy, burza loków i smukła sylwetka – Nasza Piękna Ola. Ale przede wszystkim miała dobre serce, które przepełnione było wrażliwością i chęcią pomocy. Zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wesoła, ambitna, wielkoduszna, pełna empatii i utalentowana dziewczyna.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi.

Mimo młodego wieku – zostawia bardzo bogaty życiorys i wielu ludzi, którym będzie Jej bardzo brakowało…

Zaszło Słońce w piątkowy wieczór i nie chce wrócić….

Olu odeszłaś, ale promyk Twojego uśmiechu i dźwięk Twojego głosu zawsze pozostanie w nas.

Pozostałe wydarzenia

Dialog terytorialny z Miastem Kwidzyn

18 sty. 2023
W poniedziałek, 9 stycznia odbyło się drugie spotkanie z Miastem Kwidzyn w ramach Dialogu Teryto…

Podsumowanie spotkania z Pomorskim Zespołem Parków Krajobrazowych w sprawie audytu krajobrazowego

17 sty. 2023
Wspólna dyskusja nad dokumentacją krajobrazów priorytetowych, wyznaczonych w granicach parków kr…

Podsumowanie spotkań informacyjnych dla projektu drogi łączącej węzeł Miszewo z Portem Lotniczym w Gdańsku

13 sty. 2023
12 stycznia 2023 roku odbyły się 2 spotkania informacyjne dotyczące opracowywanej dokumentacji p…

Napisz, zadzwoń lub dołącz do nas na naszych kanałach mediów społecznościowych

JEDNOSTKA SAMORZĄDU
WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Biuro w Gdańsku

ul. Straganiarska 24-27
80-837 Gdańsk
(058) 301 06 44


Oddział w Słupsku


ul. Jaracza 18a
76-200 Słupsk
(059) 843 10 60